W ramach naszej oferty znajdą Państwo usługi związane z ozonowaniem. Posiadamy specjalistyczne urządzenia oraz duże doświadczenie w ozonowaniu różnego rodzaju pomieszczeń i urządzeń.

Wykonujemy:

  • ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych,
  • ozonowanie pomieszczeń użytku publicznego,
  • ozonowanie pomieszczeń sterylnych,
  • dezynfekcje pomieszczeń,
  • ozonowanie i sterylizacja urządzeń.

Ważne informacje:

Dezynfekcja jest głównym celem ozonowania. Oznacza to, że czynność ta zabija bakterie, wirusy i grzyby. Odpowiednie stężenie ozonu w urządzeniu wystarcz by skutecznie zneutralizować koronawirusy będąc jednocześnie bezpiecznym dla człowieka dla tego warto zabieg ten powtarzać aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo w miejscach odwiedzanych przez wiele osób. 

Oprócz dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń w nim znajdujących się ozonowanie doskonale pomaga w pozbyciu się uciążliwych zapachów dlatego często też wybierają naszą usługę klienci indywidualni do swoich domów i mieszkań. 

Zapach ozonu podobny jest do powietrza po burzy, zdarza się, że jest on wyczuwalny nawet do 3 dni po zastosowaniu, dlatego warto po zabiegu pomieszczenie dokładnie wywietrzyć. 

Ozonowanie pomaga także w pozbyciu się grzybów, pleśni na ścianach a nawet roztoczy czy niektórych owadów np. muchy, komary, karaczany, rybiki i innych.

W wyniku pandemii powstało wiele firm i osób reklamujących usługi ozonowania. Bardzo często osoby te stosują nieodpowiednie urządzenia a do tego bez umiejętności ich obsługi i dostosowania do zadania, za to wykonujących swoje usługi w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto zastanowić się czy wybrać usługę tanią z niską skutecznością a czasami nawet zagrożeniem dla naszego zdrowia czy oddać swoje mieszkanie, biuro i przede wszystkim zdrowie w ręce profesjonalistów. 

Wybór należy do Ciebie!